Grupa Finansowa Fritz

Grupa Finansowa Fritz powstała jako odpowiedź na potrzeby wszystkich klientów poszukujących najwyższej jakości i profesjonalizmu na rynku usług finansowych. Fundamentami grupy jest 20 letnie doświadczenie w branży wymiany walut, kapitał ludzki obejmujący zespół ekspertów.

Fritz Group w swoich działaniach zawsze stawia na doświadczenie i fachowość, wszystko w trosce o klienta. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych, które mają zapewnić elastyczność i mobilność także prostotę użytkowania.

Na stałe współpracujemy z szeregiem zaufanych firm i największych banków, a nasz zespół, złożony wyłącznie z wysoce wykwalifikowanych ekspertów jest gwarantem bezpieczeństwa w zarządzaniu Państwa kapitałem i profesjonalnego podejścia.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści wielu dziedzin:

Dealerzy walutowi i traderzy

Dealerzy walutowi i traderzy

Odpowiadają za podejmowane przez Spółkę decyzje i to oni zarządzają powierzonymi środkami. Są także odpowiedzialni za merytoryczne podstawy publikowanych przez nas raportów czy artykułów do mediów branżowych, dzięki którym nasi klienci otrzymują najświeższe informacje na temat rynku.

Doradcy biznesowi<br>i ds. rynków finansowych

Doradcy biznesowi
i ds. rynków finansowych

Odpowiadają za negocjacje wysokości spreadu oraz tworzenie oferty biznesowych. Dodatkowo są odpowiedzialni za bieżącą obsługę firm korzystających z naszych usług.

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Zadaniem tej grupy jest profesjonalna pomoc i wsparcie dla naszych klientów w kontekście funkcjonowania platformy, co pozwala na bieżąco reagować na wszelkie problemy czy zapytania.